Minion Dave Mówiąc Figurka Komentarz

Moda News Technologia

 

Minion Dave talking figura została zaprojektowana na podstawie uroczej postaci w filmie Despicable Me 2, z Universal Studios.

Och, to słodkie, bez wątpienia, a nawet jako zabawka, Minion Dave zachowuje swoją wesołość, która jest miarą sukcesu tego rodzaju zabawek.   To sprawi, że Twoje dziecko będzie się śmiać, więc Minion Dave mówiąca figurka jest urocza sama w sobie, ale zostanie wstępnie SPRZEDANA Twojemu dziecku, jeśli zobaczy postać w telewizji lub filmie.

Minion Dave jest rozmowa figurka jest około dziewięciu cali wysokości, i jest wyposażony w dwie baterie AA, aby umożliwić rysunek zabawiać dzieci.   Poruszaj głową lub ściskaj kieszeń, Minion Dave będzie bawił twoje dzieci godzinami z dowcipnymi i zabawnymi wyrażeniami.   Jeśli to nie wystarczy-jest jeszcze jedna niespodzianka, którą powstrzymywaliśmy, dopóki nie poznaliśmy naszego małego przyjaciela trochę lepiej.

Kluczowe Funkcje „”Despicable Me 2”, Minion Dave Rozmowa Rysunek
Dotknij / dotknij interaktywnych części kształtu, aby uzyskać zabawne działania i odpowiedzi,
Wykorzystuje dokładny i wyraźny oryginalny głos filmu,
Dostarcza 55 sługusów „powiedzeń” zaczerpniętych z popularnego filmu,
Dwie baterie AA (w zestawie),
Zalecany dla dzieci w wieku 4 lat i starszych,
Miękka skóra,
„Tryb bananowy” daje dziecku zabawną niespodziankę,

Minion Dave Rozmowa Rysunek: Świetna Zabawka…

Istnieje duża linia zabawek, które podły mnie, aby Twoje dziecko mogło się cieszyć.   Ta recenzja po prostu zaostrzy Twój apetyt, dzięki czemu możesz zacząć odkrywać swoje opcje.

Wszystkie są świetnymi zabawkami, ale zabawka Minion Dave ‚ a jest najnowsza i najlepsza.   Nie tylko jest niezwykle zabawny, ale jest tylko jednym z trzech sługusów Dave ‚a mówiących postaci akcji, a ten zawiera „tryb bananowy”, który zachwyci Twoje maluchy w nieskończoność.

Stuknij w Język Dave ‚ a, a on odpowie: „banan!”i prawdopodobnie będziesz się śmiał głośniej niż dzieci, kiedy poruszysz głową lub wepchniesz go do kieszeni, a Dave spotka cię z obrzydliwym pierdzeniem.   To tylko dźwięk pierdzenia (naturalnie), a jeśli brzmi to dla ciebie trochę obrzydliwie – możesz uwierzyć, że Twoje dzieci po prostu to pokochają!

To dopiero początek zabawy.  Oprócz trybu Super Banana, pamiętaj, że istnieją również dziesiątki różnych powiedzeń i dźwięków, które twoje dziecko z pewnością przypomni sobie z filmów 3D Despicable Me z Dave ‚ em w roli głównej.

Co Mówią Klienci?

 

Minion Dave talking figura ma tylko 16 z ponad 100 opinii pod znakiem 4 gwiazdki i zwykle jest całkiem niezły.   Dzieje się tak dlatego, że zwykle jesteśmy w stanie odrzucić zastrzeżenia w oparciu o błąd operatora lub niewystarczające wsparcie dla konkretnej skargi.

Tutaj jednak zdecydowaliśmy się poprzeć zastrzeżenia, z powodu silnego refrenu w licznych recenzjach, że Minion Dave mówiąca postać akcji po prostu nie wytrzyma dłużej niż tydzień, zanim zacznie pękać i łuszczyć się.   Jest to niedopuszczalne, a łuszczące się wióry i farba mogą stać się niebezpieczne dla Twojego dziecka.

Istnieje również problem, że kilku konsumentów, którzy zamówili lalkę, nie dostało tego, czego się spodziewali.   Jeśli dobrze rozumiemy klientów, zamówiony przez nich towar został zastąpiony dzwonkiem.

Tutaj nikt nie oskarża nikogo o notorycznie zacieniony biznes – ale klient dostał niewłaściwą lalkę – i mówi to wprost – i nie jest to zgłaszane przez jednego klienta.   Przynajmniej musimy zdać sobie sprawę, że popularny przedmiot, taki jak Minion Dave mówiąca figurka, może po prostu mieć niektórych pozbawionych skrupułów sprzedawców sprzedających podróbki.   To naprawdę się dzieje; dlatego piszemy te recenzje dla ciebie.

Jaki jest werdykt?

Jako czytelnik tego bloga już wiesz, że nie oceniamy.   Nie możemy powiedzieć, czy kupić, czy nie kupić.   Minion Dave mówiąca figurka to świetna zabawka – i szybko może stać się ulubioną zabawką Twojego dziecka.   Dlatego niektórzy ludzie zamierzają kupić-to takie proste.

Co musisz dowiedzieć się, czy Twoje dziecko jest wystarczająco dojrzałe, aby bawić się z nim bezpiecznie (jest czyszczone) i czy możesz uzyskać bezpieczną dostawę.  Starsze dzieci powinny być z tym w porządku.  Istnieje również problem z jakością.  Według kupujących lalka wygląda dość zużyta już po tygodniu.  Jeśli to Ci odpowiada, to jest to kolejna szpilka.

Jeśli chodzi o uzyskanie odpowiedniej lalki-zalecamy, abyś zaufał tylko Amazonowi.  To nie jest zalecenie w każdym przypadku, ale tutaj czujemy, że musimy działać ostrożnie.

Prawdopodobnie już wiesz, że jeśli wystąpi problem, amazon będzie dla Ciebie – i wszystko prawdopodobnie rozwiąże się dobrze na Twoją korzyść.  Jeśli zdecydujesz, że Twoje dziecko musi mieć jedną z zabawek, znajdziesz poniższy link, który Ci pomoże.