Nowa PlayStation 4 Orbis i walka z ruchem na PC

Moda News Technologia

 

W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy to, co uważamy za kryptonim dla Sony PlayStation 4, Orbis.

Teraz jest oczywiste, że fani konsoli Sony będą najbardziej zainteresowani trzema czynnikami: ceną, datą premiery i, co najważniejsze, sprzętem. Najciekawsze jest to, że za każdym razem, gdy rodzi się nowa generacja konsol, mają one przewagę nad grami na PC, ale patrząc na plotki o sprzęcie PS4 i następnym Xboksie, tym razem może być zupełnie inaczej.

Kiedy Xbox 360 i PS3 zostały po raz pierwszy uruchomione, mogły zaoferować znacznie więcej niż gry komputerowe, ale w ostatnich latach nastąpił renesans dla tych ostatnich, o którym porozmawiamy trochę później, a teraz po prostu powtórzmy trochę tego, co wiemy o PS4 (Orbis do tej pory).

Przyszła konsola Sony mogłaby korzystać z procesora AMD x86 i współpracować z procesorem graficznym AMD, który mógłby pochodzić z rodziny Southern Islands. Istnieje również możliwość, że nie będzie w stanie grać w gry z drugiej ręki, ale uważamy, że to tylko plotka, która wskoczyła na modę Xbox 720. Teraz, gdy łatwo jest zgubić się w ekscytacji, musimy podsumować sytuację, ponieważ jeśli to prawda, konsola następnej generacji Sony może korzystać z technologii sprzed prawie dwóch lat. Z pewnością wygląda na to, że te konsole następnej generacji mogą być znacznie mniej imponujące i mogą zacząć być daleko w tyle za komputerami pod względem wydajności.

Nie oznacza to, że Konsole nadal mają tę zaletę, ponieważ robią to, gdy weźmiesz pod uwagę ich zasięg, a także, że mogą zaoferować znacznie więcej pod względem tytułów i innych podobnych funkcji, w tym urządzeń peryferyjnych. Ok, wiemy, że komputery też je mają, ale to Wii rozpoczął trend, a następnie uważnie śledzili ich konkurenci z Kinect i Move. Te urządzenia peryferyjne mogą nie być jeszcze kluczem do gier konsolowych, ale fundamenty zostały ustanowione i poprawią się tylko dzięki systemom następnej generacji, których obecnie nie ma do zaoferowania komputer.

Jednak gry na PC mają asa w rękawie, a to jest Modding, a także możliwość aktualizacji sprzętu.

Przekonaliśmy się, jak ważne jest używanie narzędzi do modowania w grach takich jak Skyrim, nie tylko z osobami trzecimi, ale także z oficjalnym zestawem do tworzenia. Nigdy nie mogliśmy sobie wyobrazić, jak popularny byłby Skyrim na PC, ale ze względu na lepszą grafikę i punkt, który zrobiliśmy powyżej, niektórzy gracze zaczęli przenosić się do gier na PC, a konsole obecnej generacji starzeją się i zbliżają się do końca swojego pokolenia. Wydaje się to zabawne, ponieważ możesz zdobyć tani komputer i nadal mieć o wiele lepsze wrażenia z niektórych gier niż na konsoli, wiemy, że nadal Używamy Skyrim jako tego przykładu, ale co za doskonały przykład to.

Wiemy, że niektórzy z Was się z tym nie zgodzą, ale niektórzy gracze uważają, że aby osiągnąć najlepsze w swojej klasie gry, można to osiągnąć tylko na PC, ale jest tak wiele innych czynników, z których jednym jest to, ile czasu zajmuje niektórym programistom wydanie nowego tytułu na PC, z Ubisoft powiedział, że jednym z najbardziej winnych jest to, co zostało zgłoszone tutaj.

Jednym z głównych powodów jest to, że piractwo jest dużym problemem dla gier komputerowych, ale czy programiści powinni używać tego jako pretekstu do opóźnienia wydania tych gier, zwłaszcza gdy konsole mają również swój udział w takich problemach?

Krótko mówiąc, PS4 prawdopodobnie nie będzie miał przewagi po wydaniu na PC, na który Sony liczyło, ponieważ PC gaming może zaoferować o wiele więcej niż zwykle-dobre dla tych, którzy chcą zrobić o wiele więcej z grą dzięki moddowi i ulepszonej grafice.

Czy teraz pojawia się fala między komputerami i konsolami?