Numark Red Wave Słuchawki Przegląd

Moda News Technologia

 

Podobnie jak większość innych urządzeń produkowanych przez Numark, Słuchawki Numark Red Wave powinny być naprawdę dobrym zakupem dla profesjonalnych DJ-ów. Jego atrakcyjny wygląd i doskonała jakość dźwięku zapewniają, że producenci mieli na myśli tylko pełne doświadczenie DJ podczas projektowania tych słuchawek. Poniższa recenzja słuchawek Numark Red Wave pozwoli Ci lepiej zapoznać się z funkcjami produktu.

Jedną z wielu wyróżniających się cech Czerwonej fali jest jej przytulny i zamknięty projekt, zapewniający imponującą izolację przed hałasem zewnętrznym. Jeśli jednak wolisz słuchać głośnej muzyki, nie byłoby dobrym pomysłem używanie tych słuchawek do codziennych dojazdów do pracy. Aby upewnić się, że nie ma dźwięku krwawienia przeszkadzającego osobie siedzącej obok ciebie, utrzymuj głośność poniżej 75% podczas jazdy w transporcie publicznym. Ten problem nie może być jednak oznaczony jako negatywna cecha Red Wave, ponieważ twórcy modelowali to urządzenie, biorąc pod uwagę wymagania DJ-ów.

Kolejnym ważnym elementem tego urządzenia Numark są jego 50-milimetrowe przetworniki neodymowe, zapewniające absolutnie czystą i wydajną moc.

Słuchawki są wyposażone w solidne metalowe regulowane paski i zaskakująco solidne, wieloosiowe punkty. Te atrybuty produktu są ważne, ponieważ powszechną skargą na słuchawki należące do najlepszych marek jest lekkie zerwanie lub pęknięcie zawiasów.

DJ – E zawsze kojarzą się z wielkim stylem i energią; obrotowa konstrukcja jednego kubka tych słuchawek będzie idealnym połączeniem dla każdego stylowego i dynamicznego DJ-a, ponieważ ta funkcja sprawia, że noszenie słuchawek po jednej stronie między ramieniem a uchem jest o wiele łatwiejsze.

Czerwona fala jest wyposażona w dłuższy kabel wykonany z znacznie grubszego przewodu kalibracyjnego w porównaniu z innymi kablami słuchawkowymi. Oprócz tego w słuchawkach znajduje się zacisk bagnetowy, który eliminuje możliwość przypadkowego odłączenia, a także umożliwia elastyczną wymianę przewodu w razie potrzeby.

Opisany powyżej przegląd słuchawek Numark Red Wave dotyczył wszystkich funkcji słuchawek; jedyne, co pozostało, to ich cena. Cena tych słuchawek Numark jest o 50% niższa niż w przypadku większości słuchawek DJ dostępnych na rynku.